fotografia produktowa

Profesjonalna fotografia produktowa pozwala na lepszą prezentację produktu, wspomaga sprzedaż i wzmacnia Państwa wizerunek jako firmy godnej zaufania.

 Aby osiągnąć te 3 cele - niezależnie, czy jest to fotografia katalogowa, zdjęcia do sklepu internetowego, zdjęcia na aukcje lub ulotki - wykonujemy 3 rodzaje fotografii produktowej:

Packshot

Zdjęcia packshot to zdjęcia produktów (solo) na białym tle, prezentujące produkt tak, jak zobaczy go klient w sklepie, bez dodatkowej scenerii. Profesjonalne zdjęcia produktów packshot nie tylko prezentują przedmioty, ale też eksponują ich walory. Packshoty są najtańszą formą zdjęć produktowych. Przykładem jest zdjęcie ubrania (które jest lekko udrapowane) na płasko lub zdjęcie butelki na białym tle z dobrze oświetloną etykietą.

Aranżowana fotografia produktowa

Aranżowana fotografia produktów polega na umieszczeniu produktów w pewnej scenografii, która dodatkowo mówi coś o produkcie i wzmacnia efekt reklamowy. Przykładem jest zdjęcie butelki syropu do kawy w aranżacji z filiżanką małej czarnej lub zdjęcie damskiej torebki w kompozycji z innymi dodatkami, określającymi „styl życia” (lifestyle).

Sesje zdjęciowe z ludźmi

- Sesje zdjęciowe z modelkami i modelami. Rodzaj fotografii produktowej używany nie tylko do prezentcji odzieży (moda). Czasami najlepszy efekt reklamowy daje sfotografowanie produktu prezentowanego przez człowieka. Czynnik ludzki w tego rodzaju fotografii reklamowej skupia większą uwagę klientów, wzmacnia prestż i buduje markę produktu.

Rolą fotografii reklamowej jest kierowanie uwagi klienta na zalety produktu i wzbudzanie pragnienia zakupu. Właśnie taki przekaz niesie ze sobą fotografia produktowa z naszej Agencji Fotograficznej.

Zapytania prosimy kierować poprzez formularz dostępny w zakładce „kontakt”.

0 Comments