Oferta

Agencja fotograficzna Galen T&C
Fotografia biznesowa, fotografia korporacyjna i dla PR

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak fotografie wpływają na Twój wizerunek?

Potocznie uważa się, że fotografia jest neutralnym odzwierciedleniem faktów, w rzeczywistości jednak ma ona niezwykłą siłę sugestii, przekazywania treści i emocji.

Firmy, które używają profesjonalnych zdjęć, wyróżniają się. Pierwsze wrażenie, a nieraz cały odbiór (zarówno w przypadku produktów, całej firmy, jak i poszczególnych osób) zależy od jakości zdjęć. Profesjonalny wizerunek sugeruje profesjonalną firmę – dlatego tak ważne jest, aby powierzyć go specjalistom.

Aby wyróżnić Państwa na rynku, zwiększyć Państwa sprzedaż i umocnić Państwa wizerunek proponujemy kompleksową obsługę fotograficzną firmy. W naszej ofercie znajdują się:

 

Zdjęcia biznesowe

  • Portret biznesowy
  • Fotografia korporacyjna

- które budują profesjonalny wizerunek firmy poprzez zdjęcia kadry zarządzającej i pracowników. Portrety wykonujemy w studiu lub w siedzibie Państwa firmy.

 

Fotografia eventowa

  • Fotografowanie imprez takich jak: konferencje, targi, imprezy integracyjne i promocyjne, bale.

Zdjęcia reportażowe budują historię firmy oraz są doskonałą reklamą dla organizatora na przyszłość.

> kliknij, aby przeczytać więcej o fotografii eventowej i obejrzeć zdjęcia

Fotografia reklamowa

  • Fotografia produktowa

Profesjonalna fotografia przedmiotów: packshot (zdjęcia produktów na białym tle) oraz aranżacje produktowe. Korzystamy ze studia w Krakowie.

  • Zdjęcia do reklam, katalogów, ulotek, kalendarzy

Zdjęcia skutecznie wspomagające sprzedaż.

  • Sesje zdjęciowe z modelkami

Organizujemy sesje mody oraz sesje produktowe z modelkami i modelami, zajmujemy się kompleksową organizacją od kastingu do końcowej postprodukcji.

  • Zdjęcia na potrzeby PRu

Zdjęcia z przeznaczeniem na blogi, sieci społecznościowe, do prasy, w tym: zdjęcia przemysłowe, linii produkcyjnych i technologicznych, inwestycji, fotografowanie działań promocyjnych oraz sponsorskich.
Fotografie wspomagające wizerunek i komunikację z klientem. Artykuły z lepszymi zdjęciami są częściej publikowane.

 > kliknij, aby przeczytać więcej o fotografii reklamowej

O firmie

Agencja Fotograficzna Galen T&C jest częścią Galen Training & Consulting, firmy istniejącej na rynku szkoleń, konsultingu i marketingu od 1992 roku.

Firma Galen Training&Consulting działa na rynku od 20 lat i w tym czasie współpracowała z ponad 800 firmami i przeprowadziła tysiące szkoleń oraz świadczyła usługi doradcze i konsultingowe oraz z zakresu marketingu. Rosnące potrzeby naszych klientów oraz wyraźna luka na rynku w dziedzinie zdjęć poprawnych wizerunkowo, skłoniły nas do rozszerzenia działalności o agencję fotograficzną. W naszej pracy opieramy się o rozległe doświadczenie Galen T&C.